Hodnocení sezony starších žáků
- Trenér: Pavel Konopík
Do sezony jsme vstupovali s tím, že nám opět půlku sezony zabere nastavit kluky na fotbal, který bychom chtěli hrát. Počítali jsme s tím, že se budeme potýkat s kvalitnějšími soupeři a že nás čeká spousta práce. Bohužel už od začátku bylo jasné, že to bude těžší, než jsme čekali. Nepomohla nám ani zimní příprava, která dle mého názoru nebyla ze strany většiny hráčů dobrá.
Výsledkem pak bylo to, že jsme v sezoně vyhráli pouze 3 zápasy a uhráli další 3 remízy. Cílem bylo udržet se ve středu tabulky, ale to se nám bohužel nepodařilo.
Útěchou pro nás může být, že se 5 hráčů nominovalo do divizního týmu sportovní školy.



