Nezařazené

Hodnocení sezony dorostu

  • Trenérem: Davidem Radou

Sezóna se nám s realizačním týmem hodnotí velmi dobře. Řekl bych, že se nám podařilo si zde vytvořit pevné jádro a skvělou partu. Výsledkem byla vysoká účast na tréninkových jednotkách a v zápasech se projevil týmový duch kdy každý bojoval jeden za druhého. V Krajské soutěži dorostu se povedlo celou soutěž dotáhnout do vítězného konce a skončit na 1. místě, což je pro klub, stejně tak pro hráče samotné velice dobrá vizitka, za což jim je potřeba poděkovat a pogratulovat. Kluci se v soutěži prezentovali velice dobrými výkony a ukázali na svoji herní kvalitu.

Přestože jsme se na výsledky nikdy příliš neupínali, sezóna nám i v tomto ohledu udělala velkou radost. Sezóna tedy byla velice povedená a úspěšná v mnoha ohledech.

Působení dorostenecké kategorie v právě skončené sezoně je tedy potřeba hodnotit velice pozitivně, a to nejen z hlediska umístění, ale především s ohledem na herní posun, který hráči za sezónu zvládli udělat. Kluky je potřeba pochválit a poděkovat jim za to, jak skvělá parta se zde vytvořila, a dále také za chuť do tréninkového procesu, která pramenila ve velké nasazení při tréninku, které jsme po hráčích vyžadovali a díky tomu se nám dařilo přenášet prvky z tréninku do zápasů, což je pro nás trenéry velice cenné.

Závěrem bych rád za celý průběh sezóny poděkoval mému trenérskému kolegovi K. Duchkovi a kondičnímu trenérovi T. Hůrkovi, jelikož bez jejich spolupráce, znalostí a skvělého nasazení by nebylo možné dosahovat společných úspěchů a realizovat herní posun hráčů. Za celý průběh sezony je potřeba poděkovat také rodičům hráčů, protože bez jejich podpory a usilovného fandění při zápasech by to nešlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *