Nezařazené

Hodnocení sezony B-týmu

  • Hrající trenér Václav Duspiva:

Se sezónou jsem, a asi mluvím za všechny, naprosto spokojený. Celkové 6. místo je podle mě bez připomínky přesně to, na co jsme měli. Vyvarovali jsme se nějakým větším výpadkům a body sbírali pravidelně. Velmi pozitivní je to, že jsme dokázali vyloženě vybojovat několik výher z vyrovnaných zápasů nebo když se nám třeba fotbalově tolik nedařilo. Až na výjimky jsme také neměli problém s poskládáním sestavy, čemuž vděčíme širokému výběru srdcařů – celkem se v této sezoně v našem dresu ukázalo na hřišti 44 frajerů a tímto všem děkuji. Byla to paráda!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *